Patryko napisał(a):

Ostatnio w wywiadzie JK mówił, że nie ma zagrożenia dla działalności klubu w przypadku braku awansu.
Można to oczywiście rozumieć na wiele różnych sposobów. Kolejny rok wegetowania klubu w I lidze, ze znaczącymi cięciami w wydatkach, też można rozumieć jako "niezagrożone działanie klubu".
Być może JK zrewiduje na początek swoją politykę przedłużania kontraktów piłkarzom, którzy nie mają zdrowia do uprawiania piłki na zawodowym poziomie, ale to tylko moje pobożne życzenie.
|
Przez ostatni rok klub zarobił, grając w 1 lidze około 40 mln o 8 mln mniej niż wydał. Jeżeli nie wejdziemy to dalej będziemy w 1 lidze i pewnie zarobimy podobnie a wydanie 8 mln mniej, co jest najgorszym założeniem to nie będzie jakiś dramat. Pewnie stąd ten spokój Jarka. A że to może wymusi racjonalniejsze podejście do budowania kadry to trzeba trzymać kciuki.