Stelio napisał(a):

Pewnie dalszy marazm i królewicz u sterów. Ale nastąpi jedna znacząca zmiana, mianowicie roszada na miejscu drugiego najlepszego klubu sportowego w Krakowie, Wieczysta lejąca nas na własnym stadionie jako gospodarz to będzie jedno z tragikomiczniejszych wydarzeń ostatniej dekady w Wiśle
|
Może być jeszcze gorzej bo gumiory mają bogatego właściciela i w tej chwili tyle samo punktów co miejsca barażowe o 1 ligę.
A jeśliby weszli do baraży to w nich jak wiemy wszystko może się wydarzyć.
Edit: może jednak nie będą o to bardzo walczyć bo w 1 lidze nie mogliby grać na ruinie przy ptaszyckiego.
Czyli raczej dopiero w 2029/30 zaczną marsz w górę bo w 2029 mają mieć nowy stadion.