Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8418
Stary 07.01.2025, 15:52
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Startujemy bez Colleyaz Carbo, Igbekeme, Łasickiego czy będa jeszcze jakieś niespodzianki?

Ciekawe czy Talara wskrzesza czy te 2 lata kontraktu to takie na zachętę żeby się nie spieszyl z powrotem.
Zaraz, on ma DWA lata kontraktu?

Z Łasickim to trudno pisać o niespodziance, od dłuższego czasu wiadomo było że kolano do poprawki.

Przedłużenie z jednym i drugim to patologia. Gesty pod publiczkę za które teraz zapłacimy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.01.2025 o godz. 15:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując