Karherop napisał(a):

Startujemy bez Colleyaz Carbo, Igbekeme, Łasickiego czy będa jeszcze jakieś niespodzianki?
Ciekawe czy Talara wskrzesza czy te 2 lata kontraktu to takie na zachętę żeby się nie spieszyl z powrotem.
|
Zaraz, on ma DWA lata kontraktu?
Z Łasickim to trudno pisać o niespodziance, od dłuższego czasu wiadomo było że kolano do poprawki.
Przedłużenie z jednym i drugim to patologia. Gesty pod publiczkę za które teraz zapłacimy.