Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6390
Stary 07.01.2025, 15:36
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanie ogólne - jak widzicie przyszłość jak nie będzie awansu? J.K. będzie próbował to ciągnąć kolejny sezon, ładując dalej swoją kasę, jadąc na pożyczkach czy jakaś większa wyprzedaż i zjazd sportowy, marazm, powolny upadek? A może jakieś przetasowania wewnątrz? Bez echa przeszło, że właściciel Texom-u wszedł do RN, w sumie często taki zabieg poprzedza jakieś przejęcie akcji, bo dana osoba chce wcześniej poznać jak klub działa od środka itd.
Pewnie dalszy marazm i królewicz u sterów. Ale nastąpi jedna znacząca zmiana, mianowicie roszada na miejscu drugiego najlepszego klubu sportowego w Krakowie, Wieczysta lejąca nas na własnym stadionie jako gospodarz to będzie jedno z tragikomiczniejszych wydarzeń ostatniej dekady w Wiśle
Odpowiedz cytując