wierność83 napisał(a):

|
Takie pytanie ogólne - jak widzicie przyszłość jak nie będzie awansu? J.K. będzie próbował to ciągnąć kolejny sezon, ładując dalej swoją kasę, jadąc na pożyczkach czy jakaś większa wyprzedaż i zjazd sportowy, marazm, powolny upadek? A może jakieś przetasowania wewnątrz? Bez echa przeszło, że właściciel Texom-u wszedł do RN, w sumie często taki zabieg poprzedza jakieś przejęcie akcji, bo dana osoba chce wcześniej poznać jak klub działa od środka itd.
|
Pewnie dalszy marazm i królewicz u sterów. Ale nastąpi jedna znacząca zmiana, mianowicie roszada na miejscu drugiego najlepszego klubu sportowego w Krakowie, Wieczysta lejąca nas na własnym stadionie jako gospodarz to będzie jedno z tragikomiczniejszych wydarzeń ostatniej dekady w Wiśle
