Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6384
Stary 07.01.2025, 14:58
Temat dyskutowany już milion razy - serio mamy kolejny raz do tego wracać, bo ktoś się wygłupił i pisze głupoty o jakiejś mojej przynależności do SKWK? Swoją drogą, do tego Stowarzyszenia należało całe mnóstwo zwykłych, porządnych kibiców Wisły.

Ps. co do dyskusji ma Dawid Błaszczykowski?
Odpowiedz cytując