|
Temat dyskutowany już milion razy - serio mamy kolejny raz do tego wracać, bo ktoś się wygłupił i pisze głupoty o jakiejś mojej przynależności do SKWK? Swoją drogą, do tego Stowarzyszenia należało całe mnóstwo zwykłych, porządnych kibiców Wisły.
Ps. co do dyskusji ma Dawid Błaszczykowski?
|