serek.c2 napisał(a):

Pominę te głupoty o Socios - podsumowaniem Twojej osoby jest kolejna bzdura, którą napisałeś, nigdy nie byłem w żadnym stowarzyszeniu kibiców przed założeniem Socios
|
Wystarczy, że zaciekle broniłeś SKWK, Sarapaty etc. - to tylko świadczy o o Twoich zdolnościach poznawczych.
BTW: Dawid Błaszczykowski dalej jest Gwiazdą Socios? Really?