FraMat napisał(a):

To chyba jest trochę inaczej.
Jean Carlos poprzez swoją charakterystykę lepiej wkomponował się do stylu gry Pogoni a tym bardziej do stylu gry Rakowa niż do stylu gry Wisły.
|
Przecież on jeszcze za Hyballi gral na poczatku bardzo dobrze i spokojnie wkomponowywal sie w taktyke, dopoki nie wydarzyly sie wydarzenia majace niewiele wspolnego ze sportem.
Z tego co czytalem to Jean by u nas zostal gdybysmy wczensiej pogonili Hyballe, ale juz podpisał kontrakt z Pogonia.