Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6382
Stary 07.01.2025, 14:24
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Ludzie inteligentni lapia ironie. ty nie.
Weź Ty się już nie ośmieszaj, ironia

Ps. Po kropce zaczynaj zdania od wielkiej litery, to nie oznaka szacunku, nic się nie bój!


skarabeus napisał(a):Wyświetl post

A wiesz co to jest optymalizacja? Nie wiesz, bo topicie hajs jak sie patrzy W Lechu tez duzo pieniedzy utopiono w nietrafione (ale jednak) inwestycje i wyciagnieto stosowne wnioski. Wiesz, ze niektorzy trenerzy moga pracowac na dwoch boiskach? Optymalizacja. Slowo klucz, ktorego zaskroniec nie zna, wam tez jest obce.

To mówisz, że tych 32 trenerów obsługuje wszystkie "52 ośrodki treningowe", wszystkie grupy młodzieżowe Lecha? Szacun, takiej optymalizacji rzeczywiście nie jesteśmy w stanie osiągnąć!

skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Pisze bardzo uczciwie. Najdrozszym wychowankiem Wisly byl Pawel Brozek, sprzedany dawno dawno dawno, za 2 mln euro.

Liste sprzedazy Lecha wymienilem.
Dyskusja wziela sie od tego, ze drozd twierdzi, ze Wisla nie potrzebuje boisk, rezerwy robia robote I ta teze osmieszalem pokazujac jak dziala LP a jak dziala Wisla.

Jakiekolwiek proby umniejszania Lechowi i pokazywanie, ze Wisla to tez sam lvl, co tez probujesz robic wskazujac wspolprace z jakimis tam klubami (a potem dodajac, ze osobna kwestia to jak wspolpraca wyglada) to czyste dyletanctwo i proba obrony czegos, czego nie da sie obronic.
Ja piszę o Twojej odpowiedzi do Karheropa, której nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Teraz manipulujesz już widzę po całości pisząc, że ktoś tu próbuje Lechowi umniejszać. Piszemy jedynie o liczbach, które zobaczyłeś na stronie, nie zweryfikowałeś ich i sobie wrzuciłeś na forum, kompletnie nie wiedząc co w zasadzie wrzucasz

skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Socios dawno zgubilo obiektywizm i rozsadek w tym co robi, a ty jestes pierwszym nazwiskiem ktore to firmuje.
Taka postawa juz kiedys miala miejsce... hmmmm.... Przypomnij mi, w jakim wczesniej stowarzyszeniu kibicow byles?

Ahh... no tak
Pominę te głupoty o Socios - podsumowaniem Twojej osoby jest kolejna bzdura, którą napisałeś, nigdy nie byłem w żadnym stowarzyszeniu kibiców przed założeniem Socios

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Notabene na tej zasadzie co do tych 4k dzieciakow "trenujacych" w barwach Lecha (co zresztą ma niewiele wspolnego z prawda bo na koszulkach prozno szukac emblematow Lecha) wypada doliczyć te 200 dzieciaków ktore trenuje w UK w naszych barwach (z biala gwiazda).

I tym sposobem wyjdzie ze nie 350 ale blisko 1000 dzieciakow ma na "radarze" Wisla. A liczac z osrodkami partnerskimi wyjdzie liczba kilku tysiecy.
Nie siedzę jakoś specjalnie w temacie, ale LPFA to jest po prostu współpraca Lecha z odrębną siecią szkółek, która działa pod szyldem Football Academy Group.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 07.01.2025 o godz. 17:41.
Odpowiedz cytując