skarabeus napisał(a):

|
Ludzie inteligentni lapia ironie. ty nie.
|
Weź Ty się już nie ośmieszaj, ironia
Ps. Po kropce zaczynaj zdania od wielkiej litery, to nie oznaka szacunku, nic się nie bój!
skarabeus napisał(a):

A wiesz co to jest optymalizacja? Nie wiesz, bo topicie hajs jak sie patrzy W Lechu tez duzo pieniedzy utopiono w nietrafione (ale jednak) inwestycje i wyciagnieto stosowne wnioski. Wiesz, ze niektorzy trenerzy moga pracowac na dwoch boiskach? Optymalizacja. Slowo klucz, ktorego zaskroniec nie zna, wam tez jest obce.
|
To mówisz, że tych 32 trenerów obsługuje wszystkie "52 ośrodki treningowe", wszystkie grupy młodzieżowe Lecha?

Szacun, takiej optymalizacji rzeczywiście nie jesteśmy w stanie osiągnąć!
skarabeus napisał(a):

Pisze bardzo uczciwie. Najdrozszym wychowankiem Wisly byl Pawel Brozek, sprzedany dawno dawno dawno, za 2 mln euro.
Liste sprzedazy Lecha wymienilem.
Dyskusja wziela sie od tego, ze drozd twierdzi, ze Wisla nie potrzebuje boisk, rezerwy robia robote I ta teze osmieszalem pokazujac jak dziala LP a jak dziala Wisla.
Jakiekolwiek proby umniejszania Lechowi i pokazywanie, ze Wisla to tez sam lvl, co tez probujesz robic wskazujac wspolprace z jakimis tam klubami (a potem dodajac, ze osobna kwestia to jak wspolpraca wyglada) to czyste dyletanctwo i proba obrony czegos, czego nie da sie obronic.
|
Ja piszę o Twojej odpowiedzi do Karheropa, której nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Teraz manipulujesz już widzę po całości pisząc, że ktoś tu próbuje Lechowi umniejszać. Piszemy jedynie o liczbach, które zobaczyłeś na stronie, nie zweryfikowałeś ich i sobie wrzuciłeś na forum, kompletnie nie wiedząc co w zasadzie wrzucasz
skarabeus napisał(a):

Socios dawno zgubilo obiektywizm i rozsadek w tym co robi, a ty jestes pierwszym nazwiskiem ktore to firmuje.
Taka postawa juz kiedys miala miejsce... hmmmm.... Przypomnij mi, w jakim wczesniej stowarzyszeniu kibicow byles?
Ahh... no tak
|
Pominę te głupoty o Socios - podsumowaniem Twojej osoby jest kolejna bzdura, którą napisałeś, nigdy nie byłem w żadnym stowarzyszeniu kibiców przed założeniem Socios
Karherop napisał(a):

Notabene na tej zasadzie co do tych 4k dzieciakow "trenujacych" w barwach Lecha (co zresztą ma niewiele wspolnego z prawda bo na koszulkach prozno szukac emblematow Lecha) wypada doliczyć te 200 dzieciaków ktore trenuje w UK w naszych barwach (z biala gwiazda).
I tym sposobem wyjdzie ze nie 350 ale blisko 1000 dzieciakow ma na "radarze" Wisla. A liczac z osrodkami partnerskimi wyjdzie liczba kilku tysiecy.
|
Nie siedzę jakoś specjalnie w temacie, ale LPFA to jest po prostu współpraca Lecha z odrębną siecią szkółek, która działa pod szyldem Football Academy Group.