Cytat:
|
Z merytorycznego wpisu Karheropa, gdzie wyjaśnił Ci jedynie skąd pewne liczby się biorą (bo bezwiednie przepisałeś je ze strony LPFA), wyszło Ci skarabeus, że Lech robi lipę?
|
Ludzie inteligentni lapia ironie. ty nie.
Cytat:
Nie zastanowiło Cię, że porównujesz liczbę szkoleniowców i dodatkowo piszesz o liczbie ośrodków, gdzie wychodzi Ci, że na 52 ośrodki masz 32 trenerów?
|
A wiesz co to jest optymalizacja? Nie wiesz, bo topicie hajs jak sie patrzy

W Lechu tez duzo pieniedzy utopiono w nietrafione (ale jednak) inwestycje i wyciagnieto stosowne wnioski. Wiesz, ze niektorzy trenerzy moga pracowac na dwoch boiskach? Optymalizacja. Slowo klucz, ktorego zaskroniec nie zna, wam tez jest obce.
Cytat:
|
Jeśli chcesz jednak pisać uczciwie, a nie manipulować danymi, to weź pod uwagę właśnie wskazane kluby partnerskie (mamy takich umów w tej chwili 18 - jak "działa" taka współpraca, to już inny temat), czy choćby Wiślacką Szkołę Futbolu (to w jednej chwili podwoi liczbę młodzieży trenującą w Wiśle, którą wskazałeś).
|
Pisze bardzo uczciwie. Najdrozszym wychowankiem Wisly byl Pawel Brozek, sprzedany dawno dawno dawno, za 2 mln euro.
Liste sprzedazy Lecha wymienilem.
Dyskusja wziela sie od tego, ze drozd twierdzi, ze Wisla nie potrzebuje boisk, rezerwy robia robote

I ta teze osmieszalem pokazujac jak dziala LP a jak dziala Wisla.
Jakiekolwiek proby umniejszania Lechowi i pokazywanie, ze Wisla to tez sam lvl, co tez probujesz robic wskazujac wspolprace z jakimis tam klubami (a potem dodajac, ze osobna kwestia to jak wspolpraca wyglada) to czyste dyletanctwo i proba obrony czegos, czego nie da sie obronic.
Socios dawno zgubilo obiektywizm i rozsadek w tym co robi, a ty jestes pierwszym nazwiskiem ktore to firmuje.
Taka postawa juz kiedys miala miejsce... hmmmm.... Przypomnij mi, w jakim wczesniej stowarzyszeniu kibicow byles?
Ahh... no tak
