Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6379
Stary 07.01.2025, 14:02
Cytat:
Z merytorycznego wpisu Karheropa, gdzie wyjaśnił Ci jedynie skąd pewne liczby się biorą (bo bezwiednie przepisałeś je ze strony LPFA), wyszło Ci skarabeus, że Lech robi lipę?
Ludzie inteligentni lapia ironie. ty nie.

Cytat:
Nie zastanowiło Cię, że porównujesz liczbę szkoleniowców i dodatkowo piszesz o liczbie ośrodków, gdzie wychodzi Ci, że na 52 ośrodki masz 32 trenerów?
A wiesz co to jest optymalizacja? Nie wiesz, bo topicie hajs jak sie patrzy W Lechu tez duzo pieniedzy utopiono w nietrafione (ale jednak) inwestycje i wyciagnieto stosowne wnioski. Wiesz, ze niektorzy trenerzy moga pracowac na dwoch boiskach? Optymalizacja. Slowo klucz, ktorego zaskroniec nie zna, wam tez jest obce.

Cytat:
Jeśli chcesz jednak pisać uczciwie, a nie manipulować danymi, to weź pod uwagę właśnie wskazane kluby partnerskie (mamy takich umów w tej chwili 18 - jak "działa" taka współpraca, to już inny temat), czy choćby Wiślacką Szkołę Futbolu (to w jednej chwili podwoi liczbę młodzieży trenującą w Wiśle, którą wskazałeś).
Pisze bardzo uczciwie. Najdrozszym wychowankiem Wisly byl Pawel Brozek, sprzedany dawno dawno dawno, za 2 mln euro.

Liste sprzedazy Lecha wymienilem.
Dyskusja wziela sie od tego, ze drozd twierdzi, ze Wisla nie potrzebuje boisk, rezerwy robia robote I ta teze osmieszalem pokazujac jak dziala LP a jak dziala Wisla.

Jakiekolwiek proby umniejszania Lechowi i pokazywanie, ze Wisla to tez sam lvl, co tez probujesz robic wskazujac wspolprace z jakimis tam klubami (a potem dodajac, ze osobna kwestia to jak wspolpraca wyglada) to czyste dyletanctwo i proba obrony czegos, czego nie da sie obronic.

Socios dawno zgubilo obiektywizm i rozsadek w tym co robi, a ty jestes pierwszym nazwiskiem ktore to firmuje.
Taka postawa juz kiedys miala miejsce... hmmmm.... Przypomnij mi, w jakim wczesniej stowarzyszeniu kibicow byles?

Ahh... no tak
Odpowiedz cytując