|
Brak awansu to pożegnanie się z Rodado i kilkoma innymi graczami, którzy oferty na pewno dostaną a nie będą się kisić wiecznie w środku polskiej 1 ligi.
W życiu próżni nie ma - przyjdzie następny Rodado i inne asy i dalej będzie walka o awans.
Ale każdy sezon dłużej to mniejsze możliwości finansowe i szansa na awans.
|