|
Tego się domyślam, że to nie będzie tak, że brak awansu spowoduje utratę płynności. Natomiast może już spowodować np. konieczność wyprzedaży, sprowadzenie słabszych zawodników itp., co w sumie przekreśli szanse na awans w kolejnym sezonie. A stąd już krótka droga, aby wpaść w jakąś spiralę zjazdu z całością.
|