|
Ostatnio w wywiadzie JK mówił, że nie ma zagrożenia dla działalności klubu w przypadku braku awansu.
Można to oczywiście rozumieć na wiele różnych sposobów. Kolejny rok wegetowania klubu w I lidze, ze znaczącymi cięciami w wydatkach, też można rozumieć jako "niezagrożone działanie klubu".
Być może JK zrewiduje na początek swoją politykę przedłużania kontraktów piłkarzom, którzy nie mają zdrowia do uprawiania piłki na zawodowym poziomie, ale to tylko moje pobożne życzenie.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 07.01.2025 o godz. 13:48.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|