Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6373
Stary 07.01.2025, 13:11
Z merytorycznego wpisu Karheropa, gdzie wyjaśnił Ci jedynie skąd pewne liczby się biorą (bo bezwiednie przepisałeś je ze strony LPFA), wyszło Ci skarabeus, że Lech robi lipę?

W głównej strukturze akademii Lech ma po bodajże jednej drużynie w roczniku. Nie zastanowiło Cię, że porównujesz liczbę szkoleniowców i dodatkowo piszesz o liczbie ośrodków, gdzie wychodzi Ci, że na 52 ośrodki masz 32 trenerów?

Lech jest przed nami sto lat jeśli chodzi o szkolenie - ma znakomity ośrodek, rozwiniętą sieć szkółek, skauting, zapewne lepszych i bardziej doświadczonych szkoleniowców. Tu nie ma o czym dyskutować, podobnie jak nie ma co dyskutować nad możliwościami finansowymi obu klubów, dostępu do terenów (Wronki).

Jeśli chcesz jednak pisać uczciwie, a nie manipulować danymi, to weź pod uwagę właśnie wskazane kluby partnerskie (mamy takich umów w tej chwili 18 - jak "działa" taka współpraca, to już inny temat), czy choćby Wiślacką Szkołę Futbolu (to w jednej chwili podwoi liczbę młodzieży trenującą w Wiśle, którą wskazałeś).
Odpowiedz cytując