Swietnie. Lech robi lipe.
Tylko czemu Lech sprzedal:
Modera za 11 mln
Kaminskiego za 10 mln
Skoras i Bednarek za 6 mln
Jozwiak i Kownacki za 4 mln
Nie mowiac o Marchiwinskim, Puchaczu, Gumnym za marne 2-3 mln.
To forum jest mistrzowskie w kwestii udowadniania, ze my robimy cos nie gorzej od innych. Tylko inni nam odjechali na kazdym polu sina w dal, my sie kisimy w 1 lidze, bez systemy szkolenia, ale wmawiac sobie bedziemy, ze z tych 400 dzieciakow pozyskamy wiecej lub tyle samo talentow co Lech z grupy ponad 4000 <facepalm>
Na tym wlasnie polega szkolenie dzieci 6-12. Masowosci. Trzeba "przerzucic" tysiace dzieciakow, zeby znalezc te kilka talentow, ktore potem jeszcze trzeba w odpowiedni sposob poprowadzic.
W Polsce jest 500 tysiecy "czynnych" osob plci meskiej. W UK jest 1 mln... kobiet.
Ale Lech zle robi, ze ma pod opieka swoich trenerow 4000 dzieciakow

na pewno nie wylowia z tej grupy wiecej talentow, ktore sciagna do Poznania niz my
Dramat.
Wcale mnie nie dziwi to gdzie jest Wisla. Spedzilem miniony weekend w Krakowie na tego typu gadkach. Im szybciej z Krakowa wyjedziecie zobaczyc jak pewne rzeczy robi swiat tym szybciej zrozumiecie w jakiej dupie jest Wisla.