Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16540
Stary 06.01.2025, 20:54
tempertantrum napisał(a):Wyświetl post
Rodado inaczej układa stopę z Widzewem, albo sędzia nie uznaje gola(a nie powinien uznać) i nie wygrałby żadnego.
Zresztą finał też uratowaliśmy dośrodkowaniem rozpaczy w 98 minucie. Ale nie będę mu odbierał wygrania PP, natomiast wynik w lidze był kompromitujący. Może jest dobrym motywatorem, który potrafi nakręcić zawodników na jeden mecz i konkretnego rywala, natomiast nie wróżę mu wielkiej kariery, bo wygląda na to, że Jego profil bardziej nadaje się do bycia selekcjonerem niż trenerem, który przeprowadzi zespół przez trudy sezonu.
Chłopie to jest piłka o większości wyników decydują detale. Gdyby Sobczak inaczej ułożył stopę i strzelił to może bylibyśmy w ekstraklasie. Strzały rozpaczy? Jak MU miał dwa strzały rozpaczy w doliczonym czasie gry w finale LM to myślisz że znalazł się jakiś kibic MU który szydził z Fergusona? Otrząśnij się.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując