Cytat:
|
Gdyby Rude był słaby to by 3 meczów z ekstraklasą nie wygrał. Natomiast jeżeli chodzi o ligę to żaden trener nic nie pomoże jeżeli piłkarzom wisi.
|
Rodado inaczej układa stopę z Widzewem, albo sędzia nie uznaje gola(a nie powinien uznać) i nie wygrałby żadnego.
Zresztą finał też uratowaliśmy dośrodkowaniem rozpaczy w 98 minucie. Ale nie będę mu odbierał wygrania PP, natomiast wynik w lidze był kompromitujący. Może jest dobrym motywatorem, który potrafi nakręcić zawodników na jeden mecz i konkretnego rywala, natomiast nie wróżę mu wielkiej kariery, bo wygląda na to, że Jego profil bardziej nadaje się do bycia selekcjonerem niż trenerem, który przeprowadzi zespół przez trudy sezonu.