Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16516
Stary 04.01.2025, 19:43
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Za odpowiednią dla NIEGO stawkę to warto się jednak zastanowić. Raz już z nim nie awansowaliśmy do ekstraklasy i dlaczego teraz mialoby się stać inaczej? Z wiekiem będzie lepiej grać?

Drugi raz się do tej samej rzeki nie wchodzi
Po pierwsze on u nas w 1 lidze nie grał. Po drugie nie da się drugi raz wejść do takiej samej rzeki.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując