El'kabat napisał(a):

Za odpowiednią dla NIEGO stawkę to warto się jednak zastanowić. Raz już z nim nie awansowaliśmy do ekstraklasy i dlaczego teraz mialoby się stać inaczej? Z wiekiem będzie lepiej grać?
Drugi raz się do tej samej rzeki nie wchodzi
|
Po pierwsze on u nas w 1 lidze nie grał. Po drugie nie da się drugi raz wejść do takiej samej rzeki.