Patryko napisał(a):

|
Jeśli jest w dobrej formie fizycznej (a chyba jest), to myślę, że może być dużym wzmocnieniem, z przerastaniem ligi włącznie.
|
Czy przerasta to nie wiadomo, przekonamy sie jesli przyjdzie. Faktem jest, ze regularnie wystepuje w druzynie, ktora jest na 6 miejscu w serbskiej ekstraklasie. No ogorkiem byc nie moze, nie rozpil sie, nie siedzi u lekarzy.