Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16507
Stary 03.01.2025, 21:29
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeśli jest w dobrej formie fizycznej (a chyba jest), to myślę, że może być dużym wzmocnieniem, z przerastaniem ligi włącznie.
Czy przerasta to nie wiadomo, przekonamy sie jesli przyjdzie. Faktem jest, ze regularnie wystepuje w druzynie, ktora jest na 6 miejscu w serbskiej ekstraklasie. No ogorkiem byc nie moze, nie rozpil sie, nie siedzi u lekarzy.
Odpowiedz cytując