As napisał(a):

|
Krzyżanowski raczej nie wróci. Z tego co widzę to gra tam w tej primawerze wszystko od deski do deski więc są chyba z niego zadowoleni. Pewnie będą chcieli go wykupić albo znajdzie się inny chętny.
|
Oby, wtedy może pojawi się jakaś żywa gotówka na wzmocnienia. A jeżeli jest tak jak mówisz to pomysł załatwienia jego sprawy nie okazał się taki frajerski, jak wielu płaczków orzekło.