Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16502
Stary 03.01.2025, 18:28
FraMat napisał(a):
A ile ma Carbo?

Fajna próba manipulacji, taka nie za solidna

Bo oczywiście wiek Carbo jest pewnie jego niebywałą zaletą Pewnie jakby był przed 30tką to byłby słaby, a tak jest dobry

Żarty na bok, wymieniłem wady zatrudnienia Poletanovicia, wiek jest tylko jednym z powodów dla którego wolałbym zatrudnić kogoś innego. Generalnie nie jestem fanem 'powrotów', bo te powroty z reguły są po prostu beznadziejne. Nawet Błasczykowskiemu powrót nie wyszedł, a tu oczekiwania były największe.

Po ewentualnym transferze Poletanovicia nie spodziewam się niczego dobrego. Bardzo bym się ucieszył, gdyby uciszył moje obiekcje swoją grą.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.01.2025 o godz. 19:14.
Odpowiedz cytując