FraMat napisał(a):
A ile ma Carbo?
|
Fajna próba manipulacji, taka nie za solidna
Bo oczywiście wiek Carbo jest pewnie jego niebywałą zaletą

Pewnie jakby był przed 30tką to byłby słaby, a tak jest dobry
Żarty na bok, wymieniłem wady zatrudnienia Poletanovicia, wiek jest tylko jednym z powodów dla którego wolałbym zatrudnić kogoś innego. Generalnie nie jestem fanem 'powrotów', bo te powroty z reguły są po prostu beznadziejne. Nawet Błasczykowskiemu powrót nie wyszedł, a tu oczekiwania były największe.
Po ewentualnym transferze Poletanovicia nie spodziewam się niczego dobrego. Bardzo bym się ucieszył, gdyby uciszył moje obiekcje swoją grą.