Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6360
Stary 03.01.2025, 15:24
Jasne, nie ma warunków. Może powiesz czego konkretnie nie ma? Jedyne czego nie ma to mogę się założyć, że uczciwej/kompetentnej selekcji na poziomie trampkarza. Potem zostają pociotki znajomków z których nikt nigdy piłkarza nie zrobi, można tylko propagandą szukać jeleni którzy się nabiorą na "niebywały talent".
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując