|
Jasne, nie ma warunków. Może powiesz czego konkretnie nie ma? Jedyne czego nie ma to mogę się założyć, że uczciwej/kompetentnej selekcji na poziomie trampkarza. Potem zostają pociotki znajomków z których nikt nigdy piłkarza nie zrobi, można tylko propagandą szukać jeleni którzy się nabiorą na "niebywały talent".
|