Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16498
Stary 03.01.2025, 14:40
Ja i tak uważam, że Poletanović to jest zły wybór.

1. Facet zjechał sportowo - gra w Serbii, nie w Polsce.
2. Gra w drużynie środka tabeli.
3. Nie gra tam wszystkiego od deski do deski, raczej gracz pierwszego składu niż żelazny pewniak.
4. Spuścił nas z ligi (i mam w d.pie wrażenia estetyczne Wolfiego)
5. 31 lat na karku
6. Podatny na urazy

Podejrzewam, że jest na pęczki graczy na jego poziomie, którzy jeszcze mogą się rózwinąć i nam coś dać w przyszłości. Kissów i Baen środka pola na pozycję 6 lub 8 jest na pęczki. Niekoniecznie trzeba brać gościa co ostatnio odcinał kupony w Serbii. Nie jestem fanem tego rozwiązania, są lepsze opcje dostępne na rynku. Chyba, że chce grac za frytki i weźmiemy jeszcze jednego gościa w zamian za kontuzjowanego Carbo.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.01.2025 o godz. 14:45.
Odpowiedz cytując