|
Ale są już rezerwy gdzie młodzi mogą się ogrywać z seniorami to kilka razy ważniejsze niż nowa baza. Teraz trzeba skończyć z teorią, że młody powinien wchodzić na boisko dla samych minut, niezależnie czy na boisku biega i walczy czy alibi i chowanie się za plecami. Dalej będzie z górki.
|