Jaroo1 napisał(a):

Już pal licho czy transfery miały być oczywiste czy nieoczywiste. Ogólnie AI miało znajdować jakichkolwiek piłkarzy. I to już ile? rok temu? Tymczasem piłkarzy znajdowali nam ostatnio Kiko, agent Rodado, Moskal oraz Basha i teraz ktoś tam znowu musiał szepnąć, że taki Poletanovic w Wiśłe kiedyś grał i się sprawdził w miarę więc można go odkopać
Takiego cyrku jak Zaskroniec to nikt by nie wymyślił. AI wielkie AI wam będzie transfery robić, czynnik ludzki będzie ograniczany. Koniec końców każdy transfer opiera się na wiedzy o danym graczy kogoś ze środowiska Wisły. I nawet jeśli takiego Kiakosa w końcowym etapie czy też początkowym etapie zainteresowania, przemieliło AI i oceniło pozytywnie to co to oznacza? No w sumie nic nie oznacza bo gdyby nie Basha to i tak by go tutaj nie było, a po drugie to wielkie AI pozytywnie oceniało też pracę Sobola xd Mało tego, ostatnio się dowiedzieliśmy z wywiadu, że Dziedzic dobrze się prezentuje - podejrzewam, że nie jest to teza z dupy, tylko wynik analizy opartej na algorytmach Zaskrońca xd
|
Tak naprawdę to nie wiadomo skąd się wzięli Kiss, Duarte czy Sukiennicki. Ani nie grali z nami, ani przeciw nam, ani nie grał z nimi Basha. Sukiennicki miał epizod w Rakowie, ale to tyle.
Biedrzyckiego (i paru innych drewniaków) podobno opiniował Moskal, poza tym daleko od nas nie miał.