|
@Drozd Nie rokuje dlatego, że część zawodników odejdzie po sezonie, część powinna odejść po sezonie, bo są za słabi nawet na I ligę. To jak tu myśleć o tych zawodnikach w kontekście przyszłego sezonu?
@AS Patrz Pan, ten nasz Krzyżanowski może i nie będzie wybitnym piłkarzem, ale jest dość rokujący, żeby z nim pracować. Szkoda, że u nas nikt z nim nie popracował, tylko został rzucony na dorosłą piłkę, gdzie sobie (co zrozumiałe) na początku nie radził, a tu na forum wszyscy orzekli, że beztalencie. Dla nas to niewiele zmienia, w naszej sytuacji należy sprzedać każdego, na kogo jest kupiec, ale samo w sobie wymowne.
|