Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16491
Stary 03.01.2025, 12:15
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ja myślałem że po to mamy najlepsze AI na świecie żeby właściwie każdy transfer nam wychodził dużo gadania i chwalenia się, a się okazuje, że AI to to taki kolejny człowiek w sztabie. Raz panu AI transfer siadzie a raz nie. Wow, ale nowoczesny klub ale enigmę rozgryzamy
Dokładnie.Ja nie wiem o czym jest to .......olo skoro AI to miało być narzędzie do transferów "nieoczywistych"
Tak to było przez zaskrońca przedstawiane.To nam miało dawać przewagę a wygląda to jak jakaś maszyna losująca z nazwiskami które w większości wszyscy już znamy
Odpowiedz cytując