Jaroo1 napisał(a):

Ja myślałem że po to mamy najlepsze AI na świecie żeby właściwie każdy transfer nam wychodził dużo gadania i chwalenia się, a się okazuje, że AI to to taki kolejny człowiek w sztabie. Raz panu AI transfer siadzie a raz nie. Wow, ale nowoczesny klub ale enigmę rozgryzamy
|
Dokładnie.Ja nie wiem o czym jest to .......olo skoro AI to miało być narzędzie do transferów "nieoczywistych"
Tak to było przez zaskrońca przedstawiane.To nam miało dawać przewagę a wygląda to jak jakaś maszyna losująca z nazwiskami które w większości wszyscy już znamy