Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6351
Stary 03.01.2025, 11:56
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wszystko to się zgadza z podkresleniem - na dzien dzisiejszy, 3.01.2025.

Za pół roku- rok, metryka sie wszystkim zwiekszy, a co za tym idzie forma na + czy na minus. Mozna domniemywać ze Letkiewicz czy Kutwa beda tylko lepsi (jak beda grac i omijac ich kontuzje), a sa tacy jak Alfaro czy Jaroch ktorzy sie zwijaja do bazy. Najczęsciej peak formy to 25-31 lat i w tym wieku mamy 40% kadry. Jeden Alfaro jest troche starszy, a tak to sama młodzież, ktorej obecnie mamy za dużo na mocno przecietnym poziomie.

Wszelkie dywagacje kto i czy sie przyda w esa moga miec miejsce w maju/czerwcu, gdy sie bedzie klarowac kto, o co i co najwazniejsze q jakiej lidze bedziemy grać. Spora rotacja sie szykuje bez wzgledu na koncowe rozstrzygniecia. Można powiedzieć - jak zawsze
To jest zaleta podpisywania krótkich kontraktów, że problem sam się rozwiąże. I miejmy nadzieję że wnioski zostaną wyciągnięte w kwestii "nie zostawiania swoich", jak i "inwestowania w młode talenty". Zwłaszcza że podobno nie stać nas na spuszczanie pieniędzy w kiblu.

@FraMat - myślę że kontekst dyskusji jest jasny, zwłaszcza jak się wspomina o Letkiewiczu czy Biedrzyckim.
Bardzo ważną postacią przy zdobyciu Pucharu był na przykład Satrustegui. Może nie zauważyłeś, ale już u nas nie gra.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.01.2025 o godz. 12:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując