Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6347
Stary 03.01.2025, 08:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Martwienie się Ekstraklasą już teraz jest bez sensu. Zwłaszcza że nasza obrona w pierwszej lidze nie błyszczy, ba - często się wręcz kompromituje.
Oczywiście, że nie ma sensu. Jeśli jakimś cudem awansujemy, to i tak większość składu jest do odstrzału. Spora liczba kontraktów, kończących się w czerwcu, akurat w tym roku wcale nie jest taka zła.

Chyba nikt nie ma tu wątpliwości, że obecny skład Wisły, grający piętro wyżej, walczyłby o miejsca 15-18.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując