Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6346
Stary 02.01.2025, 22:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No, ale przecież prawie codziennie spotykam się tutaj z tezą, że ten zespół (a więc i obrona) zdobył PP eliminując ekstraklasowiczów.
Co jest no yes?
Doprawdy? To może wytrzeźwiej, bo ja nie widziałem żeby ktokolwiek tutaj twierdził że Biedrzycki, Mikulec, Kiakos czy Kutwa (na stoperze) zdobyli Puchar Polski, a już na pewno nie codziennie. Musiałoby nas chyba powalić...

Zwłaszcza że TEN zespół, o którym codziennie tu rozmawiamy odpadł z Pucharu Polski z Polonią Warszawa. Z TAMTEGO zespołu który Puchar zdobył odeszło wielu piłkarzy i trener. Z TAMTEJ obrony grają aktualnie tylko Uryga i Jaroch, bo Łasicki i Colley są (i będą) przez większość sezonu kontuzjowani, a Szot dopiero co wrócił.

Nawet nie chce mi się dalej tego bełkotu komentować. Faktycznie nadajecie z Jaroo1 na tych samych falach...

@Witalis - a hitem jest to że aktualnie mamy trzech zdrowych stoperów, z czego jeden to junior.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.01.2025 o godz. 22:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując