FraMat napisał(a):

No, ale przecież prawie codziennie spotykam się tutaj z tezą, że ten zespół (a więc i obrona) zdobył PP eliminując ekstraklasowiczów.
Co jest no yes?
|
Doprawdy? To może wytrzeźwiej, bo ja nie widziałem żeby ktokolwiek tutaj twierdził że Biedrzycki, Mikulec, Kiakos czy Kutwa (na stoperze) zdobyli Puchar Polski, a już na pewno nie codziennie. Musiałoby nas chyba powalić...
Zwłaszcza że TEN zespół, o którym codziennie tu rozmawiamy odpadł z Pucharu Polski z Polonią Warszawa. Z TAMTEGO zespołu który Puchar zdobył odeszło wielu piłkarzy i trener. Z TAMTEJ obrony grają aktualnie tylko Uryga i Jaroch, bo Łasicki i Colley są (i będą) przez większość sezonu kontuzjowani, a Szot dopiero co wrócił.
Nawet nie chce mi się dalej tego bełkotu komentować. Faktycznie nadajecie z Jaroo1 na tych samych falach...
@Witalis - a hitem jest to że aktualnie mamy trzech zdrowych stoperów, z czego jeden to junior.