wolfy napisał(a):

|
Martwienie się Ekstraklasą już teraz jest bez sensu. Zwłaszcza że nasza obrona w pierwszej lidze nie błyszczy, ba - często się wręcz kompromituje.
|
No, ale przecież prawie codziennie spotykam się tutaj z tezą, że ten zespół (a więc i obrona) zdobył PP eliminując ekstraklasowiczów.
Co jest no yes?