Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6344
Stary 02.01.2025, 22:20
Witalis napisał(a):Wyświetl post
W I lidze Jaroch i Szot na ławce raczej wystarczą. Na I ligę, i to już na wiosnę, potrzebujemy drugiego Mikulca na prawą obronę.

O poziomie ekstraklasowym boję się nawet myśleć, bo my musielibyśmy wymienić praktycznie CAŁĄ obronę. Colley sprzed kontuzji był dostateczny - raz błysnął na plus, dwa razy na minus, tylko że Colleyowi w czerwcu kończy się kontrakt.
Martwienie się Ekstraklasą już teraz jest bez sensu. Zwłaszcza że nasza obrona w pierwszej lidze nie błyszczy, ba - często się wręcz kompromituje.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując