|
W I lidze Jaroch i Szot na ławce raczej wystarczą. Na I ligę, i to już na wiosnę, potrzebujemy drugiego Mikulca na prawą obronę.
O poziomie ekstraklasowym boję się nawet myśleć, bo my musielibyśmy wymienić praktycznie CAŁĄ obronę. Colley sprzed kontuzji był dostateczny - raz błysnął na plus, dwa razy na minus, tylko że Colleyowi w czerwcu kończy się kontrakt.
|