Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29600
Stary 02.01.2025, 21:09
Biorąc pod uwagę nasz problem ze środkiem obrony, przedłużenie Łasickiego było podwójnym błędem. Po pierwsze, przedłużyliśmy zawodnika, który nie jest zdolny do gry na poziomie I ligi (przynajmniej do czasu wyleczenia się i rehabilitacji). Po drugie, po kontuzji Colleya, zjeździe Urygi i falstarcie Biedrzyckiego, uniemożliwiliśmy sobie uzupełnienie składu o środkowego obrońcę.

Niestety Uryga nadaje się w przyszłym sezonie na ławkę i to niezależnie od poziomu rozgrywkowego, do którego przystąpimy. Pytanie pierwsze, czy ego pozwoli i czy będzie chciał i potrafił odgrywać rolę dobrego ducha drużyny. Pytanie drugie, czy opłaca nam się to, biorąc pod uwagę jego kontrakt, ale to już tak naprawdę pytanie o to, czy wzięłaby go od nas Wieczysta.

Biedrzyckiego trzeba liczyć jako uzupełnienie składu, nie postawiłbym na niego niezależnie od poziomu rozgrywkowego. Colleyowi kończy się w czerwcu kontrakt. Chciałbym napisać, że możemy liczyć na Kutwę, ale może niech najpierw pokaże się z dobrej strony wiosną.

Do tego prawy obrońca potrzebny już wiosną.


Mamy problem już wiosną, a jeszcze większy będziemy mieć jesienią. Jeśli za rok chcemy liczyć się w walce o awans do Ekstraklasy/o utrzymanie w Ekstraklasie będziemy musieli na nowo zbudować środek obrony, a być może i boki, jeśli nie przyjdzie nikt za Jarocha albo ktoś połakomiłby się na Mikulca, który po Rodado i Zwolińskim jest naszym najlepszym zdrowym piłkarzem. Niezgrany blok obronny to proszenie się o guza, a my nie mamy kogo zgrywać przez pół roku, bo większość obrońców nie rokuje.
Ostatnio edytowane przez Witalis : 02.01.2025 o godz. 21:12.
Odpowiedz cytując