tempertantrum napisał(a):

Poletanovic to solidny piłkarz jak na naszą kadrę, więc jeśli Carbo wypada na co najmniej trzy miesiące, to nie jest to jakiś absurdalny pomysł.
Absurdem jest to, że w napływie emocji JK wręcz przekonywał, że nawet po zajęciu najgorszego miejsca w historii Wisły klub będzie stawiał na AI coraz mocniej.
A fakty są takie, że najpierw postawiono na Moskala, potem zastąpił go dziwnym trafem jego asystent. Dyrektorem sportowym zostaje Vullnet Basha, a transfery Jamesa czy ewentualnie Poletanovica nie wskazują żeby tu faktycznie był jakiś innowacyjny zamysł. Ot, moze zerkną jak Poletanovic wygląda w tej ich legendarnej bazie danych i czy się świeci na zielono. Niech tak będzie. Nie rozumiem tylko po co było to gadanie o jakimś olśnieniu na konferencji w Sewilii, co doprowadziło do absurdalnego zwolnienia Kazimierza Moskala.
To ma być ta rewolucja w polskiej piłce? AI, Kaizen, growth mindset? Ja raczej widzę kompletny brak pomysłu i odbijanie się od ściany do ściany.
|
Jest sens poważnie rozpatrywać opowieści Królewskiego, skoro - jak sam zauważyłeś - rozjeżdżają się z rzeczywistością?