Karherop napisał(a):

Mocno Hiszpanska Wisla sobie nie radzi w 1l PL, wiec nie sądzę.
A i 3 liga Hiszpanska to 2 grupy po 20 druzyn. Szrotu tam na pewno tez nie brakuje
|
W mocno hiszpańskiej Wiśle problemem byli słabi Polacy. A fakt że zawodnicy z tamtejszej trzeciej ligi nie tylko robią tu za gwiazdy, ale też z powodzeniem grają w mistrzu Polski mówi wszystko.
Zresztą, Polska Ekstraklasa to peryferie futbolu, nasza pozycja od dekad w europejskich pucharach mówi wszystko. Niestety, dla takich jak Ty maniaków wpychania do składu krajowego szrotu od zaprzyjaźnionych menedżerów to nie do przetrawienia, ale nasza piłka to mem. Trzecia liga hiszpańska, trzecia Bundesliga, trzecia liga francuska to poziom dla nas nieosiągalny. Ci co awansują z pierwszej ligi w tamtych zlecieliby na ryj.
Ale najlepiej mieć klapki na oczach i domagać się minut dla Młyńskiego i Olejarki, bo zarobimy na nich miliony.
P.S. Pamiętać też trzeba, że my z tamtejszej trzeciej ligi wyciągamy leszczy bez perspektyw, a i tak taki Baena wciąga nasze pseudotalenty nozdrzem. I to jest dopiero smutne.