Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16477
Stary 02.01.2025, 14:34
Mocno Hiszpanska Wisla sobie nie radzi w 1l PL, wiec nie sądzę.

A i 3 liga Hiszpanska to 2 grupy po 20 druzyn. Szrotu tam na pewno tez nie brakuje
Odpowiedz cytując