Karherop napisał(a):

Masz styczen. Nie ma mieczyków, nie ma wyników.
Poza tym, juz momentami popadamy w paranoje z tym że wszystko w klubie jest cacy gdy sa wyniki, albo jest ujowo jak ich nie ma.
|
Nie wiem czy ktoś uczciwie mógłby napisać, że w klubie jest „cacy”. Poza tym kiedy w tym klubie były wyniki? Można się było co najwyżej chwilę zachłysnąć serią Sobola na wiosnę 2023, bo wtedy faktycznie sporo osób(w tym Ja) pomyślało, że awansujemy słabością ligi. Wszak wystarczyło wygrać 7 meczów z rzędu i już straty odrobione, a jeszcze tyle kolejek do końca, wiec tak punktując awans się spokojnie ogarnie. Ale potem były trzy wyjazdowe klęski z Puszczą, Ruchem i ŁKS, a końcówka sezonu to już totalna kompromitacja.
Z wypowiedzi JK na walnym wynika, że mają świadomość, ze popełniają błędy natomiast w sumie to wszystko idzie zgodnie z planem. Umorzenia, wysokość zadłużenia, nawet strata w roku obrotowym taka jaką zakładano. Nic, tylko się cieszyć. W tym roku jednak nie uratuje nas 5 mln z Pucharu Polski, nie czekają Nas dwa komplety na wiosnę w PP. Nie czeka Nas gorączka związana z wygraniem pucharu: szaliki, gadżety itp.
Wiele wskazuje też na to, że nie czeka Nas awans, więc ciężko zachować optymizm Jarka, który w sumie sądzi, że wszystko jest pod kontrolą, a wzrost zadłużenia jest spodziewany i nie ma sensu ciąć kosztów.