Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6336
Stary 02.01.2025, 09:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Masz styczen. Nie ma mieczyków, nie ma wyników.

Poza tym, juz momentami popadamy w paranoje z tym że wszystko w klubie jest cacy gdy sa wyniki, albo jest ujowo jak ich nie ma.
Dlatego trzeba patrzeć na 'wyniki' w dłuższej perspektywie a nie przez pryzmat ostatnich n spotkań. A w dłuższej perspektywie, to co sezon zajmujemy coraz gorsze miejsce w lidze. Chyba,.że zaskrońcowi się w tym sezonie uda wyszarpać coś więcej niż 10 i odtrąbi sukces, że jesteśmy na spirali wzrostu XD
Odpowiedz cytując