Jaroo1 napisał(a):

|
Analiza analizę analizą pogania. Drozd, lubisz wierzyć w takie propagandowe gadki. Wszędzie co raz lepsze analizy a wyników na boisku brak.
|
Masz styczen. Nie ma mieczyków, nie ma wyników.
Poza tym, juz momentami popadamy w paranoje z tym że wszystko w klubie jest cacy gdy sa wyniki, albo jest ujowo jak ich nie ma.