s1mone napisał(a):

|
Co do Poletanovica, to kolejna miekka faja do kolekcji. Spuścił nas ligę niżej jako główny reżyser gry. Wolałbym kogoś, mimo jego niezłej jakości, aby przyszedł ktoś kto nie przyłożył ręki do naszego spadku.
|
A, to on nas spuścił z ligi? Myślałem że był jednym z nielicznych którzy starali się nas utrzymać, no ale nie jest młodym zdolnym Polakiem...
Nie wiem w jakiej formie jest Poletanović, ale jeśli w przyzwoitej to dobry trop. A jeśli jest taką miekką fają to asiory Duda, Sukiennicki, Gogół i Dziedzic na pewno posadzą go na trybunach. To przecież technicy i twardziele jakich mało...