Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16470
Stary 01.01.2025, 16:47
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Co do Poletanovica, to kolejna miekka faja do kolekcji. Spuścił nas ligę niżej jako główny reżyser gry. Wolałbym kogoś, mimo jego niezłej jakości, aby przyszedł ktoś kto nie przyłożył ręki do naszego spadku.
A, to on nas spuścił z ligi? Myślałem że był jednym z nielicznych którzy starali się nas utrzymać, no ale nie jest młodym zdolnym Polakiem...

Nie wiem w jakiej formie jest Poletanović, ale jeśli w przyzwoitej to dobry trop. A jeśli jest taką miekką fają to asiory Duda, Sukiennicki, Gogół i Dziedzic na pewno posadzą go na trybunach. To przecież technicy i twardziele jakich mało...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.01.2025 o godz. 11:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując