Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6321
Stary 01.01.2025, 14:54
Ten wywiad w sumie wyjaśnia dlaczego tu nic nie działa. Przez dwa lata Wisła doszła do miejsca, w którym musi bazować na wypożyczeniach jakościowych graczy, bo sama nie zbudowała żadnego piłkarza, nie stworzyła żadnej polityki sportowej, w której byłaby jakaś ciągłość. W zamian mamy kolejną koncepcję, tym razem wypożyczeń.
Cytowany wyżej fragment o raportach, aż ciarki przechodzą. To trochę wygląda tak, jakby on jak dziecko się bawił na żywym organiźmie że może realizować swoje pasje, dotyczące danych. Jop pewnie nic nie powie, bo to w sumie jedyna posada na jaką może sobie pozwolić ze względów zdrowotnych. Wszędzie właściciele stają na rzęsach, aby ochronić szatnię, dać swobodę pracy trenerom, stworzyć zdrowe środowisko, a tu jeb chłop na żywca ingeruje w prace trenera, a kto wie znając go, czy nie podsyła czegoś zawodnikom Śmieszno i straszno jednocześnie. On wciąż zupełnie nie ma pojęcia na czym to wszystko polega, a co najgorsze nie ma za grosz woli, aby się otworzyć i zmienić czy zaufać ludziom piłki z zewnątrz.
Ostatnio edytowane przez wierność83 : 01.01.2025 o godz. 15:02.
Odpowiedz cytując