s1mone napisał(a):

|
Co do Poletanovica, to kolejna miekka faja do kolekcji. Spuścił nas ligę niżej jako główny reżyser gry. Wolałbym kogoś, mimo jego niezłej jakości, aby przyszedł ktoś kto nie przyłożył ręki do naszego spadku.
|
Glowny rezyser gry?
Bo wrzucono go do druzyny na ratunek z Rakowa na ostatnie 10 kolejek sezonu?
No naprawdę zaskakujace że on tego nie uratował. Co tam jakieś oklepane przygotowania czy zgranie z drużyną. To przereklamowane.
Jak zaczniemy runde bez Igbekeme i Carbo to będziemy jeszcze prosic Pletanovicia na kolanach żeby do nas wrócił.