Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6318
Stary 01.01.2025, 13:53
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Widzę chłopaki, że walne przebiegło spokojnie to o powód do płaczu trudno. Zaskroniec ma poparcie jak się patrzy...


A co do Poletanowica. Pytanie za ile chciałby przyjść, może tylko za premię za awans? Przynajmniej byłoby jasne kto bije stałe fragmenty.
Mamy hajs z pucharów, więc cena nie gra roli
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując