Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24228
Stary 30.12.2024, 22:08
Bo żeby było więcej to trzeba wybulić, a to też niewiele podnosi procent skuteczności.

Nic nie mamy poukładane, ale ostatnie okno miało jakieś logiczne wyjaśnienie, nie przychodzą już 30 latkowie na 3 letnie kontrakty.

Ale nie to jest dzisiaj kluczowe, kluczowe jest to żeby dla zawodników drużyna i klub były choćby tak ważne jak ich indywidualny interes. Bo dzisiaj piłkarzy z takim podejściem mamy niewielu i nie pytaj mnie głupkowato na jakiej podstawie tak uważam.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując