Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24227
Stary 30.12.2024, 21:36
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tylko że to jest standard wszędzie. udanych jest 30% transferów i tyle. Oczywiście dla płaczka wszystko co uderza w zarządzanie w klubie ma sens.

Fundamentem zmian na lepsze jest wymaganie zaangażowania w meczu i na treningu. Jeżeli pobłażane będzie odstawianie nogi, żaden transfer niczego nie zmieni.
Rozumiem, że według Ciebie mamy poukładane struktury skautingu, a skuteczność transferowa to potwierdzenie ogólnej statystyki? BTW. skąd 30%? Dlaczego nie 20, 47 bądź 70? Podasz źródło?

Fundamentem jest organizacja klubu. Niestety - jak pracownik widzi, że pracodawca jest amatorem i da się go dymać - to go będzie dymać. Czy to ok? Oczywiście, że nie. Jarosław niestety widzi błędy u wszystkich dookoła, nie widząc że nie ogarnia swojej piaskownicy.
Odpowiedz cytując