Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24226
Stary 30.12.2024, 21:30
azor napisał(a):Wyświetl post
No i widzisz, jeśli przedstawisz to w ten sposób - to ma sens i może być idealnym podsumowaniem całej wojny polsko-hiszpańskiej.

Dodaj tylko, że szrot z zagranicy również się trafiał. Problemem nie jest narodowość piłkarzy, tylko brak kompetencji naszego "pionu sportowego". Skoro oficjalnie korzystaliśmy z notesika Kiko, skoro Kiakos był sprowadzony po znajomościach z Basha itd. świadczy tylko o tym, że nie potrafimy w transfery - jako organizacja. Lecimy na farcie od dawna, niektórzy kopacze się sprawdzają, inni nie, jeszcze inni mają abonament w Żabce. My nad tym kompletnie nie panujemy.
Tylko że to jest standard wszędzie. udanych jest 30% transferów i tyle. Oczywiście dla płaczka wszystko co uderza w zarządzanie w klubie ma sens.

Fundamentem zmian na lepsze jest wymaganie zaangażowania w meczu i na treningu. Jeżeli pobłażane będzie odstawianie nogi, żaden transfer niczego nie zmieni.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując