Jagul napisał(a):

Przecież sam pisałeś temat kasy z pucharów zostanie omówiony na walnym. Sam zaskroniec obiecywał, że przedstawi bilans pucharowy
|
zaskroniec (nie od dziś) zmienną jest..
Ot - nasz stand uper od siedmiu boleści znów dał występ na swoim poziomie. Teraz pewnie pora pojawić się u kilku znajomych z nowym programem (stekiem nowych pierdół)
zbyt ładnie go nazywacie