Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6297
Stary 30.12.2024, 15:34
azor napisał(a):Wyświetl post
Walne zawsze było na YT? Czy Jarek wykorzystał nowe medium do pieprzenia swoich bzdurek i zaczepnego ironizowania? Bo niektóre jego wrzutki były naprawdę żenujące.
To znaczy, które?

Wreszcie jest transparentnie. Ale to oczywiście również powód do płaczu...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując