azor napisał(a):

|
Walne zawsze było na YT? Czy Jarek wykorzystał nowe medium do pieprzenia swoich bzdurek i zaczepnego ironizowania? Bo niektóre jego wrzutki były naprawdę żenujące.
|
To znaczy, które?
Wreszcie jest transparentnie.

Ale to oczywiście również powód do płaczu...