Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6291
Stary 30.12.2024, 12:27
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Ile możemy z tego dostać w razie awansu? 10-12 mln?

Przy zobowiązaniach "pilnych" na kwotę ponad dwa razy wyższą, słabo to wygląda.
W pieniądzach z C+ upatrywałbym raczej remedium na coroczne powiększanie dziury budżetowej, niż na rozwiązanie wszystkich problemów finansowych Wisły.

Żeby oddłużyć Wisłę bez inwestora z walizką pieniędzy, potrzebny byłby regularny udział Wisły chociaż w fazie grupowej Ligi Konferencji, co oznaczałoby kręcenie się w ścisłym topie Ekstraklasy przez kilka lat. Nie widzę tego w perspektywie najbliższych minimum pięciu lat.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując