maxx304 napisał(a):

Ile możemy z tego dostać w razie awansu? 10-12 mln?
Przy zobowiązaniach "pilnych" na kwotę ponad dwa razy wyższą, słabo to wygląda.
|
W pieniądzach z C+ upatrywałbym raczej remedium na coroczne powiększanie dziury budżetowej, niż na rozwiązanie wszystkich problemów finansowych Wisły.
Żeby oddłużyć Wisłę bez inwestora z walizką pieniędzy, potrzebny byłby regularny udział Wisły chociaż w fazie grupowej Ligi Konferencji, co oznaczałoby kręcenie się w ścisłym topie Ekstraklasy przez kilka lat. Nie widzę tego w perspektywie najbliższych minimum pięciu lat.