Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24220
Stary 30.12.2024, 10:13
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A może to ze był przemęczony pod koniec rundy? Nie zapominaj ze on przyszedł do nas z II ligi jako piłkarz na dorobku, a nie gwiazda z Iberii która ma ciagnąc grę.

Nie jest gwiazdą, ale na wiosne powinien być lepszy.
Oby. Bo wydawało się że mentalnie jest z innej bajki. Niestety postawą w na boisku już od SSW jakby chciał zamazać dobre pierwsze wrażenie.

W pierwszych meczach ciągnął grę choć nikt się tego nie spodziewał, ale jak usiadł na ławie to jakby motywację zabrało, choć przecież powinno być odwrotnie. Tutaj chyba wychodzi ten nasz specyficzny klimat, którego jeśli nie zmienimy to nic pozytywnego się nie wydarzy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując